Eminettin mah. Adliye Cd. NO:8/1 Merkez/Rize
0850 259 0300 - 0533 045 46 53 anzerbalevi@gmail.com
Anzer Bal Evi
Hakkımızda

Üretim ve satışını yapmakta oduğumuz Anzer Balı, Çiçek Balı, Kestane Balı ve Arı Polenleri ürünlerini,  S.S. Balkovanı ANZER BALI Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi vasıtasıyla Ege ve Hacettepe Üniversitesi Fakültesi Biyoloji ve Uygulamalı Biyoloji Ana Bilim Dalı Laboratuvarında gerekli analiz ve tahlilleri yapıldıktan sonra, yetkili dolum tesisi olarak tesislerimizde el değmeden, özenle kavanozlanıp, patentlenip mühürlenmektedir.

Üretim ve satışını yapmış oduğumuz  diğer tüm Ballar ve bal ürünleri analiz yapıldıktan sonra, S.S. Balkovanı ANZER BALI Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi dolum tesislerinde el değmeden dolumlar yapılıp siz degerli tüketicilerimize sunulmaktadır.

Anzer Balevi ,  Rize merkezde bulunmakta olup başka şehirlerde şubemiz yoktur. Kargo ile bütün illere ürün gönderimimiz mevcuttur. Satmış oldugumuz Anzer Balı, Çiçek Balları, Kestane Balları ve Polenler, Rize' nin Kaçkar Dağlarının Anzer Yaylası ve  çevre köylerinin ballarıdır..

 


Notice: Undefined variable: seo in /home/anzerbalevi/public_html/sayfa.php on line 178

Warning: mysql_free_result() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/anzerbalevi/public_html/sayfa.php on line 178